Domů / Centrální sklad Praha - herink
Kategorie
KALKULÁTOR

Kalkulátor oplocení

Odběr novinek

Centrální sklad Praha - herink

Otevírací doba 1.3. - 30.11.:

Po - Pá 8:00 - 18:00 hod
So: 8:00 - 12:00 hod
Ne: zavřeno

Otevírací doba 1.12. - 28.2.:

Po - Pá 8:00 - 17:00 hod
So: zavřeno
Ne: zavřeno

+420 774 600 934

Pro obecné dotazy:
info@ceskeploty.cz

Pro reklamace:
reklamace@ceskeploty.cz

České Ploty, s.r.o.:

Do Višňovky 81
Praha - Herink
251 01

VEDENÍ SPOLEČNOSTI


Jednatel společnosti

Kubíčková

Martina Kubíčková


+420 261 217 921

kubickova@ceskeploty.cz


Jednatel společnosti

Kubíček

Přemysl Kubíček


+420 261 217 921

kubicek@ceskeploty.cz


OBCHODNÍ ODDĚLENÍ


Vedoucí prodeje

Bláhová

Kateřina Bláhová


+420 601 567 844

blahova@ceskeploty.cz


Velkoobchodní zástupce

Setnička

Petr Setnička


+420 777 051 029

velkoobchod@ceskeploty.cz


PRODEJ A ZÁKAZNICKÁ PODPORA


Velkoobchod

Šmehlík

Ivo Šmehlík


+420 773 833 335

smehlik@ceskeploty.cz


Prodejce

Pecková

Jana Pecková


+420 720 032 819

peckova@ceskeploty.cz


Prodejce

Bertelmann

Pavel Bertelmann


+420 606 020 266

bertelmann@ceskeploty.cz


Zákaznická podpora

Libosvarova

Aneta Libosvárová


+420 774 600 934

libosvarova@ceskeploty.cz


SKLAD, PROVOZ A LOGISTIKA


Provozní

Mareš

Jaroslav Mareš


+420 607 077 497

mares@ceskeploty.cz


Sklad a nákupčí

Urban

Daniel Urban


+420 773 833 334

sklad@ceskeploty.cz


Logistika

Kaltounek

František Kaltounek


+420 773 833 330

logistika@ceskeploty.cz


OBCHODNÍ ODDĚLENÍ


Rozpočtář

Homola

Daniel Homola


+420 773 833 337

rozpocty@ceskeploty.cz


Rozpočtář

Koštuřík

Tomáš Koštuřík


+420 773 833 337

rozpocty@ceskeploty.cz


Stavební technik

Koštuřík

Pavel Dvořák


+420 776 670 122

technik@ceskeploty.cz


Realizace staveb

Holzhauserová

Kateřina Holzhauserová


+420 773 833 337

holzhauserova@ceskeploty.cz


ÚČETNÍ ODDĚLENÍ


Účetní

Šnoblová

Dagmar Šnoblová


+420 725 937 767

ucetni@ceskeploty.cz


Účetní

Volková

Hana Volková


+420 725 937 767

volkova@ceskeploty.cz


Fakturace

Urbanová

Hana Urbanová


+420 725 804 608

fakturace@ceskeploty.cz


IT ODDĚLENÍ


Webmaster

Fojt

Tomáš Fojt


+420 773 833 332

fojt@ceskeploty.cz


Webmaster

Hřídel

Petr Hřídel


+420 773 833 332

hridel@ceskeploty.cz