Domů / DAMIPLAST® / Sloupky kulaté DAMIPLAST®
Sada Sloupek DAMIPLAST® 48/1,5/ + FIXBETON 25kg

Sada Sloupek DAMIPLAST® 48/1,5/ + FIXBETON 25kg

Dostupnost: Skladem
od 330,55 Kč s DPH
ZVOLTE VARIANTU: Sada Sloupek DAMIPLAST® 48/1,5/ + FIXBETON 25kg
Sada Sloupek DAMIPLAST® 48/1,5/ + FIXBETON 25kg
VÝHODNÝ SET SLOUPEK DAMIPLAST® + FIXBETON

 

Nabízíme zakoupení výhodné sady sloupku DAMIPLAST® + Fixbeton 25 kg. Sloupek DAMIPLAST® je o rozměru 48/1,5 mm (délku si zvolíte ve variantách). V sadě zakoupíte také Fixbeton, který nabízí vysokou pevnost a především rychlé schnutí betonu.

 

SLOUPEK DAMIPLAST®

Kulatý plotový sloupek DAMIPLAST® o průměru 48 mm je opatřen povrchovou úpravou zinek + poplastování PVC. Sloupek má stěny silné 1,5 mm a jeho PVC poplastování je o síle 2 mm. Ke sloupku DAMIPLAST® je navíc přibalena také plastová čepička v barvě sloupku.

Doporučujeme ke sloupku DAMIPLAST® také zakoupit úchyt napínacího drátu.

+

BAUMIT FIXBETONU

Hlavní předností Fixbeton je velmi rychlé schnutí betonu, které začíná již po 3 minutách! Fixbeton samozřejmě splňuje také pevnostní třídu C 16/20 podle EN 206-1.

Vydatnost Fixbetonu je 13 litrů čerstvého betonu na toto 25 kg balení.

 

+ Tuhnutí betonu již po 3 minutách

+ Zpracovatelnost do 10 minut

+ Možnost míchání i nemíchání

+ Zrnitost 4 mm

+ Velmi jednoduché použití betonu

 

APLIKACI ZVLÁDNE KAŽDÝ

Vyhloubená jáma by měla mít o 20 - 30 centimetrů větší průměr než rozměr sloupku. Vyvrtanou jámu a její stěny je potřeba navlhčit. Před betonováním jámy nesmí zbýt žádná kaluž!

 

BEZ MÍCHÁNÍ

Sloupek vložte do jámy tak, aby byl zafixován. Po vysušení jámy nasypejte suchou betonovou směs do jámy. Směs v jámě zalijete vodou dle doporučeného množství. Jedna vrstva betonu nesmí být vyšší jak 10 cm. Již po 3 minutách směs začíná tuhnout.

 

S MÍCHÁNÍM

Sloupek vložte do jámy tak, aby byl zafixovaný. Do připraveného kýble nasypejte suchou směs, kterou posléze zalijete vodou dle doporučeného množství. Směs míchejte až do homogenní konzistence. Nyní je směs připravena pro vlití do vysušené jámy. Dbejte na to, aby směs byla zpracovaná do 10 minut.

 

 


Upozornění

NA TOTO ZBOŽÍ SE NEVZTAHUJE DOPRAVA ZDARMA NAD 10 000 Kč!

PARAMETRY:
Rozměr sloupku Ø 48 mm
Síla materiálu 1,5 mm
Barva Zelená