Domů / Home / Doprava
Kategorie
KALKULÁTOR

Kalkulátor oplocení

Odběr novinek

Doprava

doprava plotů zdarma

Pohodlná doprava Vaší objednávky

Pro naše zákazníky jsme rozšířili možnosti přeprav objednávek. Využijte široké nabídky doručení zboží. Navíc stačí, když u nás vytvoříte objednávku alespoň za 10 000 Kč s DPH a my vám dáme dopravu zcela zdarma*.

Upozornění

Výjimky v dopravě zdarma

* Doprava zdarma neplatí na zboží od 3 do 6 metrů délky, těžké a křehké zboží (např. podhrabové desky, betonové panely a betonové sloupky) a Baumit beton. Toto zboží nám bohužel nedokáží přepravit přepravní služby a tak vždy u tohoto zboží řešíme individuální dopravu.

Doručení zdarma se také NEVZTAHUJE NA REALIZACE!

Možnosti doručení

Připravili jsme pro vás několik možností, jak si objednávku převzít. Využijte například našich 3 provozoven k osobnímu odběru. Objednáváte betonový plot? Tak to jistě využijete naší firemní přepravy. Jaké možnosti jsme pro vás připravili:

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ

Mapa provozoven

Vyzvednutí objednávky na jedné z našich provozoven:

 

 

Na všech našich provozovnách můžete platit hotově i kartou.

Na vyzvednutí zboží máte 5 kalendářních dnů. Pokud si zboží v této lhůtě nevyzvednete, budeme nuceni objednávku stornovat z důvodu skladových kapacit.

Osobní vyzvednutí je u nás vždy zdarma!

PŘEPRAVNÍ SLUŽBA

Přepravní služby

Dodání objednávky na vaší adresu zajistí přepravní služba Geis, Česká Pošta nebo TopTrans.

 

  • Do 2 000 Kč = 179 Kč
  • Do 10 000 Kč = 349 Kč
  • Nad 10 000 Kč = ZDARMA
Ceny jsou bez DPH 21%

 

Nevztahuje se na betonové panely, betonové sloupky, podhrabové desky a nadrozměrné zboží nad 3m!

NAŠE PŘEPRAVA

Naše přeprava

Zboží do 6m délky a 4 tun, těžké a křehké zboží např. podhrabové desky, betonové panely a sloupky. Maximální hmotnost nákladu 6tun. Doprava se účtuje tam i zpět. Někdy je možné spojit s jinou dopravou, cenu je pak možné ponížit. Na dotaz cenu obratem sdělíme.

 

BEZ HYDRAULICKÉ RUKY
20 Kč / km bez DPH

Přeprava vhodná pro sloupky a menší počet betonového sortimentu. Auto bez hydraulické ruky, je potřeba si zařídit vykládku auta.

 

S HYDRAULICKOU RUKOU
35 Kč / km bez DPH

Přeprava vhodná pro betonové dílce, podhrabové desky, apod. Auto s hydraulickou rukou, poplatek za složení každé palety je + 100 Kč.