KARIÉRA

Přidejte se do týmu České Ploty. Jsme česká dynamická firma, která ve svém oboru oplocení patří mezi největší prodejce s několikaletou historií. Momentálně hledáme nové kolegy, kteří posílí náš tým.

Pokud máte o nějakou z nabízených pracovních pozic zájem, kontaktujte nás na emailu kubickova@ceskeploty.cz (Pani Kubíčková), nebo telefonicky 608 321 500 (Pan Kubíček)

HERINK - Praha Východ | PRODEJCE

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Obsluha zákazníků na vzorkové prodejně
  • Prodej a poradenství plotového sortimentu
  • Sestavování cenových nabídek
  • Příjem a zpracování objednávek
  • Péče o nové i stávající zákazníky
  • Telefonická komunikace se zákazníky
  • Fakturace a administrativa

CO OČEKÁVÁME:

  • Týmový hráč s úsměvem na tváři
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Spolehlivost a ochotu
  • Vstřícnost a zápal pro obchod (zkušenosti s prodejem oplocení nebo podobného sortimentu jsou velkou výhodou)
  • Schopnost uživatelsky pracovat s počítačem (znalost systému Money S4 výhodou)
  • Minimálně středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

CO NABÍZÍME:

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Příjemný kolektiv
  • Pracovní poměr: HPP (možné také brigádně)
  • Plný úvazek
  • Na dobu neurčitou s nástupem ihned
  • Vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Benefity: finanční bonusy, slevy na firemní zboží, přátelské prostředí, firemní akce
  • Hrubá mzda: 44 000 Kč - 58 000 Kč

HERINK - Praha Východ | SKLADNÍK

  • Příjem a výdej zboží
  • Balení zboží
  • Práce s VZV
  • Práce se čtečkou

  • Spolehlivost
  • Bezúhonnost
  • Fyzická zdatnost
  • Zkušenost s prací ve skladu výhodou
  • Práce s VZV (případně propadlý průkaz zajistíme)

  • Pracovní poměr: HPP
  • Vzdělání základní
  • Benefity: zálohy ze mzdy, přátelské prostředí, slevy na firemní zboží, firemní akce
  • Hrubá mzda: 40 000 Kč - 45 000 Kč

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.
Kalkulátor oplocení

Kolik vás bude stát nové oplocení? Spočítejte si plot v naší online kalkulačce. Cenu zjistíte ihned jednoduchým zadáním parametrů.

Spočítat plot