Domů / Montáže

Montáže

Montáže nabídka

Chcete i příští rok stavět plot za letošní ceny? Máme tu pro Vás časově omezenou nabídku do 31.12.2022. Při podpisu smlouvy na montáž probíhající v příštím roce Vám garantujeme letošní ceny a to jak materiálu, tak samotné práce. Materiál již nyní pro Vás nakoupíme a zdarma uskladníme do doby montáže. Díky tomu můžeme garantovat fixovanou cenu. Kontaktujte nás.

Kompletní zajištění oplocení od A do Z od profesionální společnosti s dlouholetými zkušenostmi. Každému zákazníkovi navrhneme vhodná řešení oplocení, poskytneme odborné poradenství a nezávaznou kalkulaci a zajistíme potřebný materiál i samotnou montáž plotu.

Stavba plotu je tedy pro vás řešena plným servisem z naší strany. Montáž je prováděna profesionálně a rychle s plnohodnotnou zárukou, individuálním přístupem a dlouhou životností oplocení.

Montáž oplocení

OPLOCENÍ S NÁMI SE VYPLATÍ

 

Při každé montáži oplocení zohledňujeme specifické požadavky, proto si zakládáme na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. K individuálnímu přístupu patří také další služby.

  • Individuální přístup u každé zakázky
  • Nabídka kompletní služby oplocení od A do Z
  • Odborné poradenství založené na dlouholeté zkušenosti
  • Profesionální montáž s dlouhou životností oplocení
  • Nejširší výběr oplocení
  • Ukázka požadovaných vzorků materiálů
  • Zajištění pozáručního profesionálního servisu oplocení

 

Sjednejte si s námi nezávaznou schůzku, na které nás poznáte osobně. Navštivte jednu z našich 3 prodejních a vzorkových míst po celé ČR. Budeme se těšit na budoucí spolupráci.

 

Homola

 

Daniel Homola (rozpočtář)

+420 773 833 337

rozpocty@ceskeploty.cz

Plot dřevěný
Plot dálniční
Plot kovový
Svařované panely
Stínící tkaniny
Plotová branka
Betonový plot
Kovový plot
Pletivový plot